» Poradna » Ostatní

ASUS STRIX vs MSI

Zdarec, momentálně vybírám do mého počítače GPU a nějak jsem se dostal do kouta.... Někdo říká že je lepší MSI že je prej lépe chlazená a někdo že j lepší STRIX že je prej nataktovaná z výroby a je výkonější... Tak prosim o radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

Takto to nelze porovnat. Zvláště ten výkon. Nicméně když to jsou tyhle verze karet, tak jsou jak Strix, tak Gaming přetaktované z výroby a mají lepší chlazení. Takže pokud je mezi nimi nějaký výrazný cenový rozdíl, tak rozhodne asi ten.

vetsinou rikaji o msi ze je lepsi, ale zapomenou pridat, ze prevazne cenou, dle me je vyhodnejsi asus strix

Mezi MSI GAMING a ASUS STRIX není žádný rozdíl, takže bych bral značku, kterou preferujete nebo jestli vám to je jedno tak to co je levnější.