» Poradna » Mobily

ASUS STRIX 2.0 gaming headset

Zdravím,měla bych dotaz ohledně připojení mikrofonu ze sluchátek .Dnes sem si koupila sluchátka od kamaráda které se jmenují "ASUS STRIX 2.0 gaming headset" jenže tyhle sluchátka mají jen 1 jack. A má otázka je jestli se nějak dá přes ten 1 jack zapojit i mikrák i zvuk ? Vím že existuje připojka na ten jack co to rozdělí na 2 jacky a to mikrák + zvuk,jenže to bych musela dokoupit . :xProto bych byla račí kdyby to šlo rozdělit přes ten 1 jack .Díky za odpovědi :)...

Odpovědi na otázku

Buď máš v počítači 4 pólový "combo" jack nebo ne. Víc toho nevymyslíš.

Něco takového mám ,jenže když sem to propojila tak i tak se to chovalo jakoby tam byl jen 1 jack a to jen zvuk. Nesnímalo mi to mikrák .