» Poradna » Počítačové sítě

Asus RT-N12+ Wireless-N300 - nelze resetovat

Dobrý den,bratr vlastní router Asus RT-N12+ Wireless-N300, který přestal fungovat. Když ho chci resetovat tak nelze... dioda bliká klidně i několik hodin. Našel jsem že v default gateway není nic uvedeno tudíž není možné se do něj dostat. Je nějaká možnost jak to upravit? Díky

Odpovědi na otázku

Všechny diody normálně svítí jako předtím. Ethernet adapter Ethernet: Connection-specific DNS Suffix . : Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::7481:4797:6fbc:3853%7 Autoconfiguration IPv4 Address. . : 169.254.56.83 Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.0.0 Default Gateway . . . . . . . . . :

Najdi resetovací tlačítko a něčím ho zmáčkni. Postup je na stránkách asusu.https://www.asus.com/cz/support/FAQ/1000925/

Nachází se WPS/Reset když jsem to dělal dle návodu od asusu tak se ani po 3 hodinách nic neděje... resp stále bliká a poté má svítit ale bohužel stále bliká..

V tom případě podpora, reklamace, servis, nebo třeba napíchnout na UART a diagnostikovat si sám.

A co treba prehrat firmware uplne a ne jen zkouset reset?https://www.asus.com/cz/support/FAQ/1000814/

Tak jsem zkusil, ale problém přetrvává viz níže.

Tak jsem vzal zmíněný router domů a zkoušel jsem ho dát za svůj Zyxel. Router začal fungovat, ale když jsem chtěl do nastavení (http://router.asus.com/ a 192.168.1.1), tak nefunguje. Zkoušel jsem opět přes cmd a ipconfig zjistit zda je brána prázdna, ale zjistil jsem že je tam moje od Zyxelu. Takže kdybych chtěl do nastavení, tak mi to nabídne pouze můj Zyxel. Neví někdo co s tím?