ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080 Advanced Edition DirectCU III 8 GB

Chcem si objednať ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080 Advanced Edition DirectCU III 8 GB.Je lepšia asus GK ktorá sa viac oplatí?Má niekto skúsenosť s touto GK?Je tichá?Má dobré chladenie?

Odpovědi na otázku

Já mám tudle. https://graficke-karty.heureka.cz/asus-rog-strix-gtx1080-8g... Je fajn, diky strixu je v mimo zatez neslysitelna a v zatezi s dobrou skrini to nejde skoro slyset. Nekdo rika, ze MSI ma tissi chladice, tak treba zkusit tu jejich. Tezko rict, nemam ozkousene kus vs kus.