Asus P5LD2-VM

Ahojte, chcel by som sa opýtať aký najvýkonnejší procesor je možné osadiť na túto dosku? Bohužiaľ je to revízia 1,02G, takže rátam nejaký celeron. Momentálne tam je Pentium 4 (506) 2,66 GHz.Konieckoncov bude ten rozdiel vobec cítit? Ďakujem

Odpovědi na otázku

Pentium D 960 rev. C1

S upraveným BIOSem by starší modely a první revize 65nm Core 2 Duo nemusely být problém. Ona je totiž VRM specifikace Intelu pro Prescott i Core 2 identická. Nějaké to Core 2 Duo E4300-E6700 je otázka pár stovek. Větší problém vidím v čipsetu 945 - má omezenou adresaci RAM.Ale je otázka, jestli tam nezprasili něco u Asusu.

Seznam procesorů vhodných pro tvou základní desku je tady: https://www.asus.com/Motherboards/P5LD2VM/Help...