Asus P5B-E Plus vs. Gigabyte GA 965P-DS4 Kterou vybrat?

Ahoj,mám problém při výběru základní desky. Kupuji si nový comp a teď mám dilema s výběrem základní desky.Hodně lidí mi doporučilo, abych při koupi MB nešetřil.Tak jsem si to vzal k srdci a do finále dospěly dvě z nich. Vím, že ten Gigabyte vyhrál nějaký velký test, ale zároveň má ta Asuska dobré hodnocení na zahraničních serverech. Takže nevím. Faktem je, že si kupuji počítač na delší dobu.Chci si koupit procesor C2D E4300, protože plánuji taktování.Zajímalo by mě, kterou z výše uvedených desek byste mi doporučili a hlavně proč? Samozřejmě uvítám i hodnocení od lidí, kteří jednu z těchto desek vlastní.Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

GB DS4 rev. 3.3 - vyborna a stabilna doska. CPU by som k tomu odpoorucil E6420 - s default vcore sa dostanes na 3.2 Ghz