ASUS P5B - V ( zatuhává myš )

Ahoj, nevíte někdo, pryč když vložím DVDčko anebo CéDéčko do mechaniky tak mi při jeho načítání cca na 5 až 10 vteřin zatuhne myš?? Koupil jsem si tuto desku jako novou a najiném PC mi to nedělá. Nahrál jsem i novej BIOS, měnil růzdě nastavení biosu, ale nic nepomáhá, také jsem tam měl dvě paměti v duálu, ale i když nechám jenom jednu, tak pořád to samé. Může mi posím někdo poradit, v čem by mohl být problém?????? Ješte jenom pro upřesnění, mám tam jeden satovej disk 250 GB a na IDA kabelu dvě mechaniky, jako mástr mám Panasonic na RAMky a druhé e DVD vypalovačka od Sony, ale i když nechám jenom tu Sonku, tak to taky dělá. Zatím ahoj a ještě jednou předem díky za rady a nápady

Odpovědi na otázku

Jak mys - USB ci PS2?

Měl jsem tam PS, ale teď jsem zkusil USBčkovou myš a je to pořád to samé: -(((

Vážně by mi nikdo neporadil??: -((((((

tech par vterin se da vydrzet nebo ne? meto taky dela naruznych kompech ktere jsem opravoval.

si si urcite isty ze to robi Mys ? neni chyba v CDROM mechanike ? je normalne, ze cca 2-5 sekund pri nacitavani CD/DVD media vlozeneho prave do CDROM vytuhne skoro cely komp, zial stara technologia... teraz som si ani nevsimol, ci to robi aj moja nova S-ATA DVD mechanika (vypalovacka ASUS) ale mam pocit ze sa to uz nedeje, to zatuhavanie... predtym hlavne na starsich pc a so starsimi mechanikami CD/DVD sa to dialo bezne... nevim ci aj 10 sekund, ale mozno i to... skusil by som skor firmware ak jestvuje, hodit druhy do mechaniky, pripadne pozicat a skusit inu mechaniku v PC

jo, pises ze mas 2 mechaniky v PC na IDE kanali, mas tam DVD-RAM a vypalovacku, ak som spravne pochopil, robi na oboch mechanikach ten isty problem ?! ak nie... tak je problem vyrieseny... musis zistit nieco okolo mechaniky, ktora zatuhavanie sposobuje, pripadne nejake drivery mozno do windows ine (neoficialne neoriginalne)

tieto problemy ak ozaj predtym povies ze neboli, moze sposobovat cokolvek, nejaky update driverov pri nainstalovani napr. programu Alkohol120, DeamonTools alebo je znamy onen spyware co chrani originalne CD/DVD pred kopirovanim (nespomeniem si jeho nazov) ktory sa instaluje spolu z nejakou hrou a to do vrstiev diskovych driverov windows, moznosti je vela... kazdopadne... mechanika by mala nacitavat CD/DVD nezavysle od windows, boh vie... mozno preto to uz mne nerobieva, pretoze uz mam DUAL CORE procesor

opravujem sa, mechanika by mala nacitavat nezavysle od windows len typ media a ci na nom data ak su na nom data, tak uz velenie prebera windows, ak sa nemylim jooo mam napad, skus vypnut vo winxp autorun pre CDcka (na googli najdes REG upravy, jak to vypnut), mozno automaticke oznamovanie novo vlozeneho media pomoze a urychli , pripadne pomoze pohnut sa dalej ked zistis ci to pomohlo aspon trocha

Možná se mýlím, ale je zaplé DMA u DVD mechanik? Windows občas s DMA laškují (hlavně u čipsetů SiS a podobných) a vyplé DMA by mohlo podobný problém způsobovat ...

Hoja, sry za offtopic, ale uvazuji o koupi tychle desky (je to doufam tadle www.alza.cz ... ). A chtel bych se zeptat jestli k ni de pripojit tato mechanika www.alza.cz ... . Nebo k ni dou pripojit jen Serial ATA mechaniky? Diky za odpoved.