ASUS N6200GE - Len malo chyba aby som ju zlomil na kolene :-)

Vedel by mi prosim Vas niekto poradit? Nainstaloval som tuto grafiku do PC (kamaratovi takze za zly chod pocitaca som teraz zodpovedny ja ) a vyskytol sa problem. Half Life 2 sice ide bez problemov co sa ale neda povedat od DOOM 3, Call Of Duty, GTA 3, Quake4. Dost blbnu textury aj po nainstalovani najnovsieho update. Moze to byt nekompatibilitou hardwaru? Som z toho fakt jelen a na stranke Asus som sa nic o tom nedocital nedocital.

Odpovědi na otázku

grafika je posraná

stakovou mrdkou nemuze hrat QUAKE4 NEBO GTA3 NATO JE POTREBA ASPON GEFORCE 7300GT/7600GT ATI X1600/1650 PRO APODOBNE. GEFORCE 6200 JE NATO SLABA AJESTE MA 64 BIT OREZANE PAMETI.

Akoze nic v zlom, ale na TOMTO chces rozbehat D3, Q4? Vsak toto bol absolutny totalny low-end aj v casoch, ked sa to vyrabalo! Dnes je to totalne zastarala sunka. Malo pamate, uzka zbernica, neschopne pokrocilejsich grafickych efektov. Ak sa nemylim, tento "zazrak" ma tusim len 4 texturovacie jednotky. HL2 si rozbehal, lebo jeho engine je jednoduchsi ako napriklad D3/Q4. Fajn, zagratuluj si. Ale ziadne zazraky od tejto karty necakaj...