Asus m2n e

dobry den prajem a zaroven ziadam o radu, ide o to, ze kupujem novu zostavu a vybral som si zakladnu dosku ASUS M2N E, moj problem spociva v tom, ze nikde neviem zistit ci ma tato doska pripojenie na HDD SATA II. viete mi prosim poradit? dakujem

Odpovědi na otázku

Opravdu nikde? Rekl bych ze tuhle informaci najde v kazdym internetovym obchode.

no na to nemam cas, preto sa pytam tu, vsade je napisane len sata 3Gb za Sekundu a neviem, ci to znamena ze je to SATA2

Nemas cas tak pul hodiny cekas na odpoved na neco co by jsi pomoci googlu zjistil behem pul minuty? Je asi velice narocne byt liny...3Gb/s je Sata 2.

tak ty nemas cas a ptat se po forech cas mas? a este zakladat druhej tread? trochu premejslej

co chces ti prde?

ses obycejny hnup