» Poradna » Notebooky

Asus K53S - Problémy s grafikou, directy a ovladači

Zdravim,před vánoci mi odešel napájecí konektor, notebook jsem rozebral, dílek vyměnil (přepájel) a nabíjení zase krásně funguje, když už jsem byl v tý údržbě, tak jsem se rozhodl ho pročistit i systémově a přeinstaloval jsem Windows. A od té doby mám problémy s grafikou (GeForce GT 540M)Nelze nainstalovat GeForce Experience.Veškeré aplikace hází chybu nvwgf2um.dll_unloaded a špatnou konfiguraci s DirectX 11Nejnovější verze ovladače mi prvně házela že není podporovaná, na třetí pokus se teda nainstalovala.Tady je jeden příklad problému (Civilizace: BE)Název události problému: BEX Název aplikace: CivilizationBE_DX11.exe Verze aplikace: 1.0.1.607 Časové razítko aplikace: 547e1a38 Název chybného modulu: nvwgf2um.dll_unloaded Verze chybného modulu: 0.0.0.0 Časové razítko chybného modulu: 5463c98c Posun výjimky: 5fae67d8 Kód výjimky: c0000005 Data výjimky: 00000008 Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.768.3 ID národního prostředí: 1029 Další informace 1: 0a9e Další informace 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Další informace 3: 0a9e Další informace 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789Za pomoc děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Borisi,myslím že bys měl ovladače grafiky odinstalovat.protože jsou asi špatně nainstalované.Takže odinstalovat.Pročistit registry, pročistit windows.Restartovat nbook a pak ovladače znovu nainstalovat.Geforce experience bych si já neinstaloval,ale pokud to potřebuješ ?

na nvidia je poslední verze ovladačeVersion 347.09 - WHQLRelease Date Tue Dec 23, 2014Operating System Windows 7 64-bit

Tak ovladače odinstalovaný do základu (i přes správce zařízení) opětovně nainstalovaný, nejnovější verze taky odzkoušena a nic. zkusil jsem to dvakrát i jednou se starší verzí ovladačů.Vzhledem k tomu že to nepomohlo a v pc jsem stejnak nic neměl tak jsem se rozhodl teda ještě jednou obnovit tovární nastavení a světe div se, běží to. Každopádně děkuji za snahu. :)

Borisi, není zač.