» Poradna » Notebooky

ASUS K52JE - problémy s OS a režimem spánku

Dobrý den, 1)dám notebook do režimu spánku, a když zapnu lampičku, kterou mám hned vedle notebooku, tak se z ničeho nic notebook zapne z režimu spánku. Nevíte, čím to je a jak tohle zastavit?2)když zapnu notebook, tak se po spuštění windows 10, mi nabízí: vyberte operační sytém, windows 10 nebo windows 7. Nevíte, jak nastavit aby se po spuštění systému windows načetl rovnou windows 10?Model notebooku: Asus K52JE(upgradován na windows 10)Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

msconfig > boot menu

tak jsem to zoušel a pořád to samé. Je ještě jiný zpusob?

S lampičkou netuším

nemáš u NTB externí myš? když posuneš myší, tak se NTB probudí.. V nastavení u myší / vlastnosti / zakázat tomuto zařízení probouzet PC.