» Poradna » Programy

Asus jak uložit fotky smsek do počítače?

Potřeboval bych sken smsek z mobilu asus dostat do pc pro advokáta.Nějaká rada jak to udělat?

Odpovědi na otázku

Printscreen (volume down + powerbutton)

Ale kde jsou ty smsky uvnitř?Jejich fotky?

Si to snad zkus, mi se ukladaji do fotek. Mely by se zobrazit normalne v galerii...

Aplikace SMS backup.

udělej si screenshoty (snímky obrazovky) - postup se liší dle modelu telefonu, ale není složité najít to na netu nebo snad i v návodu.Screenshoty se uloží jako obrázky někam do telefonu - u Samsungu to mám v :/Pictures/Screenshotsale opět se to může u různých telefonů lišit. Kdyžtak si to prohledej z počítače - po připojení přes usb uvidíš ty složky v Průzkumníkovi Windows.

Kterým tlačítkem se dělá screen vlastní plochy mobilu?

Různě. Čti manuál nebo napiš, o jaký mobil se jedná.

bez přesného typu telefonu ti to nikdo nemůže poradit. U mne se to třeba dá udělat gestem, na tabletu to byla nějaká kombinace tlačítek... Co výrobce, to skoro jiný postup.

Pokud právník netrvá na skenu (screenshotu), můžeš použít některou z aplikací pro převod sms do PDF. V každém případě lze jako důkaz použít i přepis SMS notářem do listinné podoby.

Já tam nemám žádné tlačítko.Je nějaký jiný způsob?

Zkoušel jsem to položit na sken,ale vylezlo to černé.

Dobrý nápad.

Tak mu je přepošli.

To je blbost, ztratí se informace o původním odesilateli.

Já mám Asus a dělá se to,jak píšou v manuálu, dlouhým podržením těch dvou kostiček pod displayem.Krátce se jimi přepíná mezi spuštěnými aplikacemi.Jinak bych doporučil Myphoneexplorer https://www.fjsoft.at/en/ Tím zazálohovat do PC a z něj si to pak vytisknout.

Kde nemáš žádné tlačítko? Screenshot u androidu se dělá tlačítkem on/off + vol Down. Stisknou obě naráz a podržet asi 2 sekundy.