» Poradna » Notebooky

Asus gl552 vw ram

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli je možné do Asus gl552 vw přidat RAM ? (v zákládu je 8gb a chtěl bych to zvednout pokud to půjde a mělo by to nějaký význam??)

Odpovědi na otázku

Tady je přímo článek od Asusu:https://rog.asus.com/articles/g-series-gaming-... Na obrázku jsou vidět 2 RAM sloty, takže by mělo stačit dokoupit durhou 8GB paměť a nejlépe stejný typ.To jestli to má smysl si musíš rozhodnout sám. U her je omezením spíše slabá grafika, prostě záleží na tom, co na notebooku děláš. SSD mi příjde jako rozumnější upgrade.