Asus Eee Box

Nevíte jestli se dá již v ČR koupit a za kolik. Verze s W XP.

Odpovědi na otázku

1.
Asus Eee - Vše Skladem
Vše pro Vás za exkluzivní ceny!
Notebooky, počítače, foto, TV, LCD
www.alza.cz/Asus+Eee
2.
Asus - všechny produkty
z našeho e-shopu za super ceny!
Notebooky, základovky, grafiky.
www.czechcomputer.cz/Asus
3.
Asus eee
Nadupané notebooky Asus - super
ceny. Doprava zdarma po celé ČR!
Kuptonawebu.cz/kat/Notebooky
4.
Super ceny notebooků Asus
Eshop s počítači, notebooky a
komponenty - vše pro digitální dům.
www.petra.cz
5.
Asus - online prodej
Vyberte si z naší široké nabídky
kvalitních domácích spotřebičů!
eProton.cz
6.
Hledáte Notebooky a PC?
Obrovský výběr PC, notebooky a jiné
Skvělé ceny, doprava až domů!
www.kasa.cz/Pocitace
7.
Nové notebooky od 4512 Kč
značky Asus, Acer, Esprimo Mobile
dodání do 24 hodin po celé ČR
www.LevnaPC.cz
8.
Asus
Mají široký sortiment Asus.
Akční ceny a výrazné slevy!
www.Obchodni-Dum.cz

Tak jsem to vše projel a Asus Eee Box jsem prodávat poněkud nenašel.

Tak vidíš Kájo,nakonec sis odpověděl sám ,seš šikovnej kluk.

Ty seš teda vůl, jak vrata, to se nezlob. Takže garantuješ, že když to nemá sedm prodejců, tak to nemá ani osmý? Nebo máš jako někde skrytou obecnou zprávu z Asusu, kde se praví, že se to tu fakt neprodává?

M1: tak to jste mi teda moc nepomohl a takovou odpovědí jste ani nemusel plýtvat svůj drahocený čas. To jste ho měl raději využík k naučení se slušnému chování.

A co sem tiřekl neslušnýho ty čuráku?že seš blbej jak vrata ti napsal kolega,vlastně mohu to jen potvrdit.Kájo.

Koukám, že nejenom hulvát, ale i hloupý co nedokáže pochopit psaný text. Nebo možná jen zfetovaný či ožralý puberťák asi tak 14 let a to kdoví jestli. Mohu Vás jen litovat. Chudáčku.

B-52 [85.70.63.xxx] | 15. 8. 2008 18:25
Ty seš teda vůl, jak vrata, to se nezlob. Takže garantuješ, že když to nemá sedm prodejců, tak to nemá ani osmý? Nebo máš jako někde skrytou obecnou zprávu z Asusu, kde se praví, že se to tu fakt neprodává? B-52 [85.70.63.xxx] | 15. 8. 2008 18:25
Ty seš teda vůl, jak vrata, to se nezlob. Takže garantuješ, že když to nemá sedm prodejců, tak to nemá ani osmý? Nebo máš jako někde skrytou obecnou zprávu z Asusu, kde se praví, že se to tu fakt neprodává? Koukám, že nejenom Ukázat celý příspěvek

No tak teď jsi předved střik lepší než Robert Rosenberg. Jseš machr, onanisto.

To se kámo, tedy M1, parádně pleteš. Psal jsem tobě. Ty tvoje "nespecifické odpovědi", jak to sám machrovsky nazýváš, jsou k hovnu. Sám ses ale cíle nějak nedobral, co? Takže po lopatě. Tvůj případ psychiatři označují jako verbální onanii. Nemá co říct, ale chce být poslouchaný. Ale není to moc škodlivé, trpí tím většina našich vrcholných politiků.

nevim to jiste ale jiz jsem vydel na asus ee 701 win xp v ceske verzi nainstalovany svepomoci u jednoho dobreho znameho klidne si muzete koupit i s linuxem a pres externi mechaniku usb to musi jit naistalovat.

Hele, mrkni se, Karle, na www.mujeee.cz nebo forum.mujeee.cz. Tam budou informovanější, než je náš Robert (tedy M1). Realizují tam i individuální dovozy, takže se případně dá na lecčems domluvit.

Děkuji za info.

Nemáš zač blbečku, když ste takoví machří, tak mě zkuste najít tady 212.80.64.178

mka [78.98.147.xxx] | 15. 8. 2008 19:57
miesto nakupovania nejakých špeciálnych teplomerov radšej otvor skriňu( nechaj ju otvorenú trvale ) a v pohode. inak rátam že pri 75stupňoch je kritická teplota avšak žiadny strach!znesie aj viac
Odpovědět
Yano [195.91.79.xxx] | 15. 8. 2008 23:01
To : gumka Ked mas dobre riesene vetranie skrinky, tak otvorenim bocnice poseres nuteny prievan v skrinke a teploty idu hore (moja prax).
Odpovědět
Julo [85.216.187.xxx] | 15. 8. 2008 23:08
Presnejšie povedané, otvorenie skrine zlepší chladenie komponentov, ktoré sú chladené aktívne-vetrákom, ale u pasívne chladených/čipset, pamäte, disky.../ sa teplota zvýši.Nehovoriac o prachu.
Odpovědět
as [195.39.103.xxx] | 15. 8. 2008 23:12
asi tak nejak jako vme skrini colemaster elite 331 2x 12'' ventilator air tunel vymontovan a dira zakepena aby se nenarusoval nuceny pruvan ve skrini jen ati hd 3870 2 slot chladic nasava ze spod skrine z bocnice studeny vzduch avyfukuje jej ven pres zaslepku tim se nuceny pruvan nerusi jinak po aplikaci pasty AC mx2 sla teplota rapidne dolu i vtech nejvetsich vedrech.
Odpovědět
Yano [195.91.79.xxx] | 15. 8. 2008 23:31
To as : Mam zalepenu dieru v bocnici aj diery pri PCI-E / PCI slotoch. Tak "pruvan ve skrini" si korigujem sam.
Odpovědět
František [78.102.81.xxx] | 15. 8. 2008 23:40
Mám to stejně. Teplota místnosti 25 procesoru 42 desky 28, HDD 29
Odpovědět
a [85.207.169.xxx] | 15. 8. 2008 20:30
predpokladam, ze GB nezmenil zpusob osetreni chladicu NB. Pokud na chladici udrzis ruku a chip ma 60, pak je tam spatny kontakt...

Je to sice jina deska, ale ta sama vyrobni linka - precti si diskuze a mrkni na fota (hlavne te "kobercovky" na NB): www.czechcomputer.cz ...

Na 90 procent odhaduji, ze bude potreba vymenit "teplovodivou kobercovku" za teplovodivou pastu.
Odpovědět
as [195.39.103.xxx] | 15. 8. 2008 20:37
taky jsem mel problem sprehrivanim severniho mustku kde byla stvrdnuta pasta pok se nasledne pc restartoval sam. deska gigabyte Ukázat celý příspěvek

Měl by jste se jít léčit. Skutečně Vás mohu jen litovat.

m1,bara, kejkl3 zase jina prezdivka?