Asus B85MG nechce načíst

Zdravím,nedávno se mi stala taková věc. Byl jsem na PC - Pentium G3420, 4GB RAM DDR3 1600, Asus MB B85-MG. Večer jsem ho vypnul. Ráno jsem ho chtěl normálně zapnout a už nejede. Řeším to už týden a už jsem fakt bezradný. Prostě monitor napíše "Monitor is going to sleep" a jedou jen větráky, ani klávesnice nesvítí. Bzučák bohužel nemám :/ . Zkoušel jsem vyměnit RAMky, resetovat CMOS, pomocí baterie, resetovat pomocí CLRTC a nebo ještě co mě napadlo, že se přes noc updatoval BIOS a že vypadl proud (to se nám stává a vím, že se mi to už stalo na jendom AIO), takže jsem zkoušel tu Asus CrashFree utility, jenomže ta nic nerozpoznala :/ . Jinak na HDD byl win 10 Pro 64-Bit se všemi utilitami od Asusu apod.

Odpovědi na otázku

V první řadě bych zkusil jiný napájecí zdroj. To že se zapne a točí se větráky neznamená že funguje správně (výstupní napětí může být mimo rozsah, který akceptuje základní deska). Už jsem takový stav zažil několikrát.Když tak se pochlub, jaký droj tam teď máš.

Sám od sebe updatoval bios? Nebo se spustil (kdo ho spustil?) update biosu a ty jsi ho nechal běžet "bez dozoru"? (což je podle mě sebevražda). Nebo to byla jen teorie. Jinak za mě je to dle popisu deska - podobných situací sem zažil třeba 10 btw: základ je rozdělat a složit na stole (bez case, disků, gpu atd.. jen deska, cpu, ram a napájení) -