ASUS 8800 GTX a ve 2D rezimu divny obraz. Co s tim?

Ahoj, mam problem, moje 8800 GTX mi dela tohle ve 2D rezimu
www.image-hosting.okamzite.eu ... takove barevne vlnky nahore

Ve 3D rezimu je to ok. Zdrojem to nebude, ten sem kupoval ted novy, desku take. Zkousel sem ovladace i od Asusu, ale porad nic. Mam System Windows Vista 32bit, cetl sem, ze tahle rada ma s Vistama celkem problem. Ma nekdo stejny problem? Jesi ani, da se s tim neco delat?

Odpovědi na otázku

Odkaz na obrazek nefunguje.

Tahle rada s WinV zadny problem nema ani v 32b ani v 64b.

Divny, zkus tento link: www.q3.cz ...

Jen sem o tom cetl, ale co mam na plose se mi fakt nelibi .

Odkaz na obrázek funguje. Stáhnul bych si nejnovější ovladač od www.nvidia.com. Ten starý samozřejmě před tím odinstalovat/ restart/ instalace nového/ restart. Ty vlnky můžou být jen důsledek nějakého přepočítávání ve 2D.