Asus 7100 GForce 2 MX Deluxe Combo TUHNE v direct3D

Ahoj lidi,

koupil jsem si Asuse viz nadpis, je to krasna karta s TV tunnerem a 3D brejlema a vselijakejma vychytavkama. Rozchodil jsem sledovani i grabovani TV, 3D brejle v prohlizeni statickych 3D obrazku, ale pokud pustim jakoukoliv aplikaci vyuzivajici Direct3D, tak cele Windozy zatuhnou a pomuze pouze hard reset. Zkousel jsem nekolikrat reinstalovat win98 i win2k, vsechny dostupne ovladace jak od Asuse, tak od NVidie, combinace DirectX7 i 8, intel ovladace na MB, prepnout v registrech AGP na 1x, podtaktovat kartu na minimum a chladit vetrakem(pak byla opravdu studena), nastavovat bios, ale stale to nemohu rozchodit.

Muzete mi nekdo poradit, co bych mohl jeste vyzkouset, nemate nekdo tu samou kartu?

HW config: Mainboard AOPEN BX6 Intel BX440(posl. verze Biosu)
Asus 7100 GForce 2 MX Deluxe Combo fw: 3.11.00.18
PII 400MHz nepretaktovane
Sitovka, SB pci128, adaptec SCSI

Helpnete mi please.

Odpovědi na otázku

Odkud tahas novy 3d obrazky?? Ja mam jen ty z cd asusu. Dik

Ja mam taky ty z asusiho cedecka, ale potreboval bych spis poradit, co s tou kartou, aby chodil direct3d.

Tak problem byl castecne vyresen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zavada je nekde v mem mainboardu AOPEN AX6B, kdyz jsem vymenil mainboard za jiny, tak Gforce jede na prvni naslapnuti.

Pokud nekdo mate rozchozeneho GForce s timto mainboardem nebo podobnym, tak mi prosim odepiste. Rad bych porovnal treba nastaveni v biosu a pod.

Cavko,

No chcel som ti to pozriet na www.aopen.com ale manual ma 2.5MB. Tak si ho stiahni, alebo pozri to toho co mas doma, v akom rezime pracuje tvoje AGP.
ci podporuje AGP 2.0.
Ja mam v praci LX chipset a ten nieje a GeForce tam nejde.

Paluso