» Poradna » Počítačové sítě

Asus 1000H - internet přes mobil

Jak dostat internet do notebooku Asus 1000H (Windows XP home) přes kabel USB a mobil Nokia 6120 od operátora Vodafone.
Zkoušel jsem to přes PC Suit, tak i přes program od Vodafonu pro snadné připojení. Na této konfiguraci se mi to nepodařilo. Na stolním PC, kde je Windows XP Pro se mně připojení zdařilo.
Kde by mohla být chyba? Může to být tím, že je na notebooku Win XP home a ne Pro?

Odpovědi na otázku

Urcite to nie je tym. Rozdiely medzi Home Pro su hlavne v moznostiach administracie a domeny.
Bud mas problem s USB alebo instalovanymi ovladacmi.