Asus 1000 HE - displej, klávesnice, bsod

Dobrý den,

po pádu z cca 0,5 se na displeji zobrazují modré (občas šedé, jako by vybledlé) pruhy v horní části displeje. S externím monitorem funguje v pořádku. Displej není prasklý. Cca 3 týdny potom (zkoušel jsem software na "vaření" ROM pro MDA Compact IV) skončil systém BSOD a notebook nešel zapnout. Svítili kontrolky žárovka? a wifi. Po vyjmutí baterie a několikátem pokusu o zapnutí notebook naběhl. Toto se v nepravidelných časových intervalech opakuje. Další problém, který se vyskytl, tedy mojí vinou - chtěl jsem notebook vyčistit - zejména ventilátor (předpokládal jsem, že třeba systém padá vinou přehřívání), ale po opětovném složení přestala fugovat klávesnice ve Windows 7. V BIOSu ovšem funguje. S externí klávesnici i ve Windows 7. S displejem mi asi neporadíte, to vypadá na servis. Ale zajímá, v čem by mohl být problém s klávesnicí? Jelikož v BIOSu funguje, ale ve Windows již nikoliv. Kabely by měly být zapojeny správně. Dále pak, co by mohlo být příčinou nestability OS? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Bože! Ty to vrať a používej dál kalkulačku Chudák aušus!

Děkuji za Váš čas. Napříště Vás ale poprosím, abyste neztrácel ten můj.