» Poradna » Ostatní

Assassins Creed,který díl je lepší?

Ahoj,můžete prosím říct,který díl je podle vás lepší - jestli 2,nebo brotherhood..?Myslím na konzoli PS3,nikde jsem nenašel takto přímou diskuzi,nejde ani tak třeba o cenu,ikdyž je rozdíl mezi nimi asi 500 Kč,ale jestli ten nový díl za to stojí,protože jsem slyšel,že není tak povedený..

Odpovědi na otázku

Určitě jste to někdo hrál.. :D

ty to chces na konzoli ? hele tak to nevim tady jses asi hodne mimo tady vetsina ani nehraje na pc, tyhle hry myslim se daji poradne vychutnat jen na pc navic prejdi na DOUPE
A-C neznam, ale vzdycky je to tak ze pokud byl prvni dil vyborny tak druhy je horsi (obecne u her)

Právě že 2 zcela předčila 1,ale teď nevím jak jsou na tom.. :D