Assassins creed

Dobry den, kdyz spustim hru A creed tak mi vyskoci tato hlaska: Spravna inicializace aplikace (0xc000001d) se nezdarila. To same mi vyskakuje i u Far cry 2. Ma sestava je: amd athlon 2600+ barton 1924mhz, ati radeon hd3650 512mb agp, 2gb ram, zdroj 500w fortron bluestorm II.
Crysis, cod4, bioshock, gears of war a dalsi pecky zvladam na high a medium bez problemu.

PS: Kamarad ma stejny procesor a Assassins creed mu funguje.

Dekuji za odpovedi

Odpovědi na otázku

A ovladace, ovladace GK mate nejnovejsi?
Neskodilo by uvest to chybove hlaseni cele...

Obdobne by neskodilo AC opatchovat.

ovladace mam nejnovejsi, hlaseni je cele, opatchovane mam.

RAM je v poradku = provereno pomoci Memtest86?
DX9 mate aktualni?
Swap NENI vypnut?

Krome toho, stejne budete mit asi smulu, protoze:

AC Minimum HW requirements
Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
.... coz zdaleka nemate.

FC2 Minimum HW requirements
CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
... coz take zdaleka nemate.

Ram jsou v poradku, dx9 take, co je to SWAP?
FC2 sem neveril, ale AC jde kamosovi, ktery ma hd2600, 1gb ram a stejny procesor. Sice na LOW ale jde.

Swap je virtualni pamet na disku.

aha, tak to by melo byt taky v poradku

A ovladace na tu kartu su vporiadku mate najnovsie,

Tahle otazka uz tu byla, ano mam nejnovejsi ovladace.