» Poradna » Ostatní

Assassin's creed odyssey

Dobrý den, mám prosbu o radu. Mám assassin's creed odyssey na ps4, která se mi stahovala téměř 4h, píšou že hra by měla být doinstalována, internet připojen a i přesto mi to v dalším úkolů píše, že nemůžu opustit ostrov Keohallonia, dokud hra nebude zcela stáhnuta. Hru jsem několikrát odinstaloval a zase nainstaloval. Nevíte co s tím anebo nemáte zkušenosti? Předem díky za odpověď. R.

Odpovědi na otázku

Nestahoval jsi to od pirátů ?

Nene je to original..

Nechci plácat blbosti atd. V ps se moc nevyznám. Zkus se kouknout na soubory jestli ti nechybí nějáký a nebo se koukni na yt/google. Jestli nic nenajdeš kontaktuj podporu z obchodu kde jsi to koupil nebo přímo Ubisoft.

Jak rychle mas pripojeni? Hra ma snad 70GB se vsema DLC

S největší pravděpodobností se ti stáhnula jenom část hry, kterou ti to teď dovolí hrát, ale nemůžeš dál pokračovat, protože zbytek se teprve stahuje. Např. u hry Star Wars Battlefront 2, ti to zhruba po stažení 30 GB dovolí hru zapnout, ale můžeš hrát pouze jednu malou mapu offline, zbytek obsahu je v tu chvíli nepřístupný.