Assassins creed IV chyby

Dobrý den,Při hraní Assassisn creed IV Jsem narazil na tohle: Hra se zasekla, ale minimapa, měŕidla vzdáleností se pohybovala viz. video. A zaseklo se to když jsem jel zničit pevnosti pomocí lodě. Chtěl bych se zeptat čím to je, jestli je vadnou grafikou (MSI R9 280x Gaming 3GB), nebo je to prostě bug ve hře. https://www.youtube.com/watchTak se mi přihraní a cutscénách někdy v pravém rohu objeví takové čárečky tady je screen http://www.imagehosting.cz/Sice na screenu to není, tak patrné, jak ve skutečnosti.Je toto všechno vadnou grafikou nebo Jsou to BUGy ? Hra je originílní.

Odpovědi na otázku

Jde o to jestli je to stažená nebo koupená hra pokud je stažená tak není co dodat. Ale pokud je koupená tak to zkus přeinstalovat nebo se obrať na vývojáře. Ale jestli to nepomůže tak si to stáhni to je lepší kdyžtak dám link :) JO A NAPIŠ MI KDYŽTAK PARAMETRY TVÝHO POČÍTAČE! :)

AMD Vishera FX-8320MSI R9 280X GAMING 3GKingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600GIGABYTE GA-970A-UD3P - AMD 970SEASONIC SSP-550RT 550W Je originální už jsem to psal.

Děkuji, pomohlo.