» Poradna » Programy

Asociace souborů se po restartu změní.

Zdravím,mám Win 7 64bit a jedná se mi konkrétně o video soubory... Když nastavím, že chci vždy spouštět přehrávačem, který používám (Splash Player) tak vše funguje jak má dokud nerestartuju PC... Potom se mi asociace vrátí zpět na WinAmp. V nastavení výchozích programů, Splash Player (dokonce ani BS player), nemohu najít jen Win Amp a WMP.Zvláštní je, že si to nepamatuje jen u některých souborů... např. mpg.Neví někdo, jak to napravit? Čím je to způsobeno? (nezačalo to dělat samo od sebe v průběhu používání, jedná se o čistou instalaci Winu a začalo to dělat, když jsem tam nainstaloval Win Amp (i přesto že jsem mu všechny asociace zrušil při instalaci)).

Odpovědi na otázku

Běž do nastavení Winampu (napřed ho spusť jako správce) a všechny asociace zruš.