» Poradna » Web a internet

Ask.com

Přeji dobrý den,nevím jak, ale je to tam - ask.com jako domovská stránka. Vždy jsem měl Seznam.cz. Jako prohlížeč používám Mozillu Firefox. I když jsem ask odinstaloval (start, ovládací panely, programy-odinstalace) stále se objevuje (v sezanmu programů však už není). Odinstaloval jsem Mozillu, nainstaloval znou a ask je zase tam. Když si nastavím Seznam jako domovskou stránku, tak po zavření a znovu otevření tam Seznam je. Ale když PC vypnu a zapnu, je tam znovu ask. Jak tu mrchu zničit ?Dík za odpověď

Odpovědi na otázku

Musíš ho odstranit v Ovládacích panelech i ze všech prohlížečů. Za posledních 5 let to tu najdeš několikrát.

Ovládací panely -> přidat nebo odebrat programy -> odeber plevel

Tak to jsem přeci odělal - napsal jsem to ve svém dotazu

mal si používať Sandbox

som zvedavý v čom je sandbox zlý. Ak sa niečo chytí, vyspype sa piesoček a je pokoj

Já vím jak se tam ten ask dostal... Prostě sis ho nainstaloval s nějakým programem... Občas je dobrý číst co instaluješ a ne jen TUPĚ klikat na "další"...

Jsem pouze uživatel, ale zase tak blbej nejsem, chytrouši

On ma ale pravdu. Hlavni zdroj byva instalace/aktualizace Java z java.com

Patrik, pre bežného užívateľa existuje free program:http://thisisudax.org/Stiahni si na plochu, odklikneš myšou v čiernom okne "Y" (yes) a ideš.....

Po odinstalovani ask spustit - regedit - upravy...najit...napsat "ask.com" bez uvozovek, hledat a vse co najde odstranit...restartovat stroj.

Kupodivu je to sakra málo.Perfektní popisy, jak "ask" odstranit, stačí naštudovat po použití G - dotaz "jak odstranit ask.com", např. , to jistí. Je zbytečné, abych to sem za tebe pastoval. Snaž se, vede to ZARUČENĚ k cíli.

Není nad to, dobře poradit - dík.

Tak si chuchni a příště neinstaluj co neumíš!

hanba