» Poradna » Windows (a jiné OS)

Asistentka Cortana

Čau lidi mám takový dotaz jestli bude asistentka Cortana ve Win 10 v češtině.Díky za odpvěď.

Odpovědi na otázku

Určitě ne v tomto desetiletí. ☺

Ne. Časom bude.

Coratana je perfektní :D pomalu ale jistě se to blíží k podobě povídání stroje s člověkem jako v knight riderovi. Samozřejmě ještě to bude trvat než stroj opravdu pochopí obsah sdělení.Jediné co mě štve nevím jak vyslovit české názvy měst a restaurací když chci aby je vyhledala. Jinak "hey cortana" je super jen pro srandu se cortany zeptejte na "what does the fox say" nebo "sing me a song" :D

Ano, při bližším ohledání se zjistí, že má poctivé trojky.Ovšem co se zcela opomíjí je to, že nutná je pouze pro naprosté lemply. A že jich je.