» Poradna » Windows (a jiné OS)

Asi vir

Dobrý den,Bohužel jsem spustil pochybný .exe soubor a nevyplatilo se. Pozdě bycha honit. -Nejde Správce úloh (Váš správce zablokoval... - nefunguje ani po změně v registru)-Nejde Konfigurace uživatele (gpedit.msc)Teď bych potřeboval vědět co s tím :/

Odpovědi na otázku

Otestuj ten pochybnej soubor zde:https://www.virustotal.com/Zkus se vrátit k funkčnímu bodu obnovy.

-Soubor je větší jak 256 mb (měl to být plugin do FL studia 12 a proto to byl větší soubor) -Jak se vrátit do funkčního bodu obnovy ?

+ nemám body obnovy :/

No tak to je jednoduchy, format disku a nova instalace OS.

Proč tak zhurta? Prvně bych zkusil nějaké bootovací antivirové CD/DVD (nabízí téměř všichni výrobci antivirů).

Lepsi viry automaticky mazou body obnovy a tohle vypada na takovy.

A ještě lepší ty body obnovy infikují...

Tak vir nemám, ale mám hodně chyb v registru :(

A na ty údajné chyby v registru jsi přišel jakpak? Pokud napíšeš, že nějakým programem, který rovnou nabízí ty chyby odstranit a registry promazat, tak opravdu zbývá jen nová instalace Windows. A pak zapomenout, že nějaké takové nesmyslné programy existují...

Program chycen a za živa stažen z kůže. Správce úloh již funguje :D

Vrátiť zdravú zálohu. Alebo pochopiť na čo je dobrá

"Bohužel jsem spustil pochybný .exe soubor ..." dál už to nemá cenu ani číst