» Poradna » Mobily

Ashampoo burning studio

Dobrý den všem. Mám takový problém,který se týká vypalování DVD disků. Pokoušímse vypalovat DVD-čka pomocí Ashampoo Burning Studio 18 free - verze. Pokouším se to vypálit jako datový disk. Po zadání všech dat to přepnu na funkci pro vypalování. Po začatí vypalování, simulaci vypalování, my program vyhodí zprávu - simulace zápisu selhala. Co mám dělat?

Odpovědi na otázku

Ašampó měl kdysi pár docela užitečných prográmků - pak se z něj stal neskutečný moloch...Takže použij raději osvědčený http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/... Bez zbytečných "tanečků" kolem dělá to co má...

Co sa pokusas vypalit, ako datovy disk, hudbu, film, obrazky.....?

Filmy

Aka je pripona filmov?

A normální vypálení neproběhne? Vzpomínám si, že mi taky kdysi dávno u jakési mechaniky simulace havarovala, ale vypalovalo se bez problémů.

No to je právě divné, že ani to ne. Totiž ešte včera my Aashampoo normálně napalovalo, ale od dnešního rána už ani ťuk.Právě teď používám na radu někoho z tohoto fóra CD BurnerXP a to my jede jako z praku.

Jede ty to jak z praku a někdo rádce mínusnul.

Tady se přece mínusuje i za pravdu a dobrou radu. CDBurnerXP taky občasně používám, a to k plné spokojenosti.

velmi díky za radu. Pěkný večer a Šťastné a Veselé Vánoce.

Jen si mínusujte maňásci, jen by se hodil nějaký argument, ale ten asi v kebulkách chybí, co?