» Poradna » Programy

Ashampo win optimizer a defregmentace

ahoj, kamarád který staví pc mi nainstaloval do windows tento program, ten program mi při zapnutí pc nabízí provedení zálohy a defregmentace, mám provést defregmentaci registrů ?

Odpovědi na otázku

A šampoooooooooooooo je SHITKamarád, který staví pc asi upadl na hlavu.. možná i několikrát..

Kamaráda kopni do zadku a ten program odinstaluj. Tím bude problém vyřešen.

BTW http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... [hledano]=stačí se podívat na komentáře a recenze a logika jde stranou,nechápu co lidi pořád musí čistit ? a hlavně proč ,,,žádná blbost na zrychlení PC neexistuje kámo,, buď to máš HW nebo nemáš ,,,defragmentace HDD je taky na 2 věci před a po neuvidíš prakticky žádný rozdíl,,dokonce i taktovaní ztrácí smysl poslední dobou,,, těch pár procent za vysoké teploty a nestabilitu za to ani nestojí ,,, a o ceně taktovacího HW ani nemluvím,,, nedávno kámoš koupil taktovací i5 ( deska, 4200 kč, chladič 1300 kč,,)k čemu je to dobré ? ...

Gesto_85 Nazdárek, mládě.. Kde ses flákal..???.. Hele, seš fakt gestapák nebo co..???.. A jestli, tam mě neser..

Jsem to já, hodně práce kámo,,

* A jestli jo, tak mě neser.. njn.. to moje psaní je občas fakt k pos.rání..

Defragmentaci souborového systému už nějakou dobu provádějí i redmondská os na pozadí."Defragmentovat" registry je také nesmysl. Odinstaluj a v životě na to raději ani nesahej!Mimochodem, s jakými právy k systému pracuješ jako uživatel?