Artefakty

Zdravím,Nemáte někdo zkušenosti s artefakty ve zobrazení plochy win10. Viz link na rajče. Jsou vidět i v prohlížeči, vždy po čase zmizí. A zase se objeví. Kdyby tu byl někdo kdo ví čím by to mohlo být prosím o radu, děkuji https://marmi13.rajce.idnes.cz/PC_problem/

Odpovědi na otázku

Vada grafické karty, nejspíš odchází videoram.

Umírá ti grafická karta.

No ona je právě tak 2mesice stará! Ale to neznamená že není po ní. Takže reklamace! Díky

Bohužel, měl jsi smůlu na vadný kousek. Ideálně jim k tomu přiložit ten obrázek a reklamace bude cajk :)

Jen mně zaráží jedna věc. Ve hrách to vůbec není vidět (třeba proti obloze nebo někde u jednobarevné zdi) . Projevuje se to jen ve 2D. No ještě jsem se s tím nesetkal

To máš pravdu, většinou se to projevuje spíš v zátěži (3D), ale i tak je diagnóza jasná. V podstatě jiná příčina než video RAM (popř. grafický čip) není možná. Každopádně je to na grafice.