Artefakty na Monitoru

Dobrý večer, před chvílí jsem hrál Counter Strike:Source když v průběhu hraní zčernala obrazovka a poté nastaly zasekané zvuky (střílení,skákání,atd.)Poté nastal restart počítače s hláškou Win8 že nastal problém.Ale ejhle......po restartu u přihlašování se z monitoru stala šachovnice, ale ok.Jenže když sem se přihlásil tak mi teď na monitoru blikají artefakty (červené,bílé,modré a zelené)ale zelené stávají na jednom místě(většinou)a ty ostatní problikávají.Prosím Vás o radu.

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně odešla grafická karta. Ale už jsem zažil i případ kdy se stejně projevoval vadný napájecí zdroj.

A dalo by se to opravit ? Na novou grafiku nebudu mít finance.

Nejdříve je potřeba ověřit, co je skutečně vadné (např. testem grafiky v jiném PC, pokud tedy nemáš náhodou notebook).

Mám stolní pc a ntb toť vše.