» Poradna » Ostatní

Arma 3 sekani i na nejmensi mozny detaily jak je to mozne s moji sestavou

Zdravim zakoupil jsem si vybornou hru Arma 3 ale mam problem podle naroku dle tohoto clanku http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/2... by mi mela ject arma hrave na standart a kdyz ne to tak na minimalni bez jedinyho sekance ale at delam co delam i kdyz vse nastavim na nejmensi a rozhled na 500 metru a vse ostatni povypinam tak mi hra jede bez tak 15-25 fps.Jak je to mozne mam sice slabsi procesor amd a6-3500 2-10 ghz,trijadro a grafiku amd radeon hd 7770 (1gb ddr5) ale dle tohoto clanku by to melo byt dostacujici aspon na to kvalitni hrani s minimalnima detailama http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/2... on to tam hraje s 2 jadrem 2,5 ghz na rozliseni 2560x1440 a ma skoro vic snimku nez ja pritom ja to ma mna rozliseni 1240x1080 .Zkousel jsem ruzny fixy pres steam ktery radily lidem na internetu ale bez vysledku,instaloval sem kvuli tomu i novy windowsi a porad stejny tak ja nvm co s tim...

Odpovědi na otázku

A co čekáš od toho procesoru co máš ? To je totálně low-end. Zvlášť Arma je na procesor hodně náročná.

Me to prijde divna prave proto ze v tom clanku pisou toto ,,Zatímco nároky na výkon grafické karty má ArmA III vysoké, nároků na výkon procesoru se není třeba tolik obávat. V běžných situacích hře pro plynulý běh stačí průměrně výkonné modely, pod hranicí plynulosti ArmA běžela jen na velmi slabém dvoujádrovém Pentiu,,

Ale to CPU nemá ani "průměrný" výkon.

Skusim si tedy nataktovat procesor

Zkusit můžeš ale myslím že ti to stejně nepomůže. Pokud si to chtěl na hry, tak nechápu proč sis koupil takové slabé APU místo normálního CPU.

Protoze mi ten pocitac prodal kamos za tri litry coz je krasna cena + 8gb ram

Asi to moc krásné není když si na tom nemůžeš zahrát hry které chceš

cena je krasna dostal sem i lcd monitor

Kámoš dobře věděl, že na tom mohl psát tak jedině dokumenty ve Wordu. Chtěl se toho rychle zbavit, proto ta krásná cena

Tak krasna cena je to jen diky tomu ze se zname od detstvi sam sem s nim ten pocitac kupoval v roce 2012 za necelych 10 000

Vzdyt jen 8 gb ram + monitor stoji vic jak 3 k tak co blaznite

na word krásna cena, ale Ty za 3000 chceš chrať hry. Ak by si mal A10 a aspoň HD 7790, tak sa už čosi dá

Ano, souhlasím že cena 3 tisíce za tento kancelářský PC je docela přijatelná ...

Prijatelna ? Primo krasna nikde byste nesehnali toto co mam ja za takovou cenu,nikde jedine od znamyho,500 gb hardisk cca 1500 ,8gb ram cca 2 000,monitor 2000,graficka karta cca 1500-2000,procesor 1000,zakladni deska 1000-1500,bednicky 500.klavesnice,mys 500 + 3 vetracky tak jaka pak prijatelna cena,primo skvostna cena

Za tři roky starý PC, který mel žalostný výkon už když byl nový, jsou tři tisíce přijatelná cena, kapišto? Nic skvostného na tom není a pohánět se cenama jetych komponent jako kdyby byly nové, je poměrně úsměvné ...

Problem je,ze kdyz budes chtit hrat,tak stejen ty komponenty budes muset vymenit.V tiom pripade byla lepsi varianta rovnou si poskladat novy PC,protoze tak ci tak to budes muse udelat..Vymena zakladni desky,pravdepodobne intel procesor,grafika , zdroj.Jako kdybys kupoval novy PC.

To mi je jasny,tak urcite zacnu procesorem kterej mi drasticky zvysi vykon a potom,to je jeste pomerne daleka budoucnost pac nemam moc penez a potrebuju si zaridit dulezitejsi veci.Hlavni pro me je ze sem se z predesliho cca 10 let staryho pocitace na kterym sem hral max tak battlefield play for free se sekanim dostal na pocitac kde rozjedu hry typu battlefield 3 a to se vyplati

Řekl bych že ten procesor je tak na úrovni toho Pentia z těch testů, takže to jede přesně tak jak má. Max 25 FPS.

Problem bude amdcko.2jadro od intelu zvladne porazit i 8jadro od AMD.Tvuj procesor je slabsi nez to nenataktovane pentium.

PS : nevite jestli je tento navod v poradku? chci nataktovat procesor ale jeste sem to nedelal nechci neco posrat https://www.youtube.com/watch desku ma stejnou

Podobný problém jsem řešil i s jiným HW před týdnem. Při hraní A3 na low nastavení grafika jela na 40% a CPU pouze 2 jádra kolem 60%...Hledal jsem řešení a našel částečné cituji : "Pokud je množství efektů nastaveno na low arma to vyhodnotí že se efekty nebudou počítat na GPU ale na CPU" Skusil jsem tedy nastavit detaily, stíny vyhlazování apod na vyšší detaily a FPS vzrostli ale na ultra nastavení už zase klesly, takže aby si plně využil potenciál HW nastav u army větší efekty ale ne zas moc vysoko, pozoruj jak se ti mění FPS..je to trochu laborování ale u mě to zabralo. Dále ještě byl názor že armu dobře nerozpozná grafický driver, takže zkusit ručně nastavit u army iii v profilu GPU driveru preferovaný vysoký výkon, a maximum předrenderovaných snímků 1

fóra s problémem FPS u Army III jsou plná, asi nejnovější - i5 4670K + GTX970 a také měl 25FPS s tím že grafika mu jela na 30% ..pomohlo zvýšení detailů na ultra

Mockrat dekuju skusim si s tim pohrat,super to bude ono taky mi cpu a gpu jede na 30-40 % nikdy ne na 100 a i pres to to jede naprd

Nainstaloval jsi po ciste instalaci vsechny ovladace? Hlavne zvukovku, grafiku, chipset?

Mám také problem fps mám 15-25 a to mám 16gb ram,grafiku Geforce GTX 1060 6GB ,processor AMD Phenom II X6 1055T vážně to nechápu