» Poradna » Programy

Arkádový letecký simulátor

Zdravím,hledám nějaký modernější arkádový letecký simulátor, máte nějaké tipy ?

Odpovědi na otázku

Tak hledej, hodně štěstí :) A zkus napsat, co si představuješ pod pojmem arkádový silmulátor. Tyto dva pojmy se totiž tak nějak vylučují. Simulátor znamená co nejvěrnější napodobování reality, kdežto arkáda zase naopak co nejjednodušší hračku, která s realitou nemá moc společného.

War thunder je docela arkadovy nebo world of airplanes.

To nejsou moc zrovna simulátory :) Navíc jsou bojové.

Ano, přesně to hledám ale s moderními letadly.

Příště by ses taky mohl zmínit o tom, že hledáš bojový letecký simulátor. To je docela rozdíl...

"bojový letecký simulátor"Pod tímto pojmem si představuji spíš sérii Falcon, nebo Flanker, což rozhodně arkády nebyly.

No právě, je to takový protimluv :)

Tak v tom případě ale nehledáš simulátor Těžko něco najdeš, když vlastně ani nevíš co hledáš

Co je na WT simulátorového? Ano, bude to simulace, pokud budeš hrát variantu SB, ale tazatel chtěl něco arkádového a varianta AB a RB ve WT není rozhodně simulace, nýbrž letecká střílečka.

Zkus sérii ace combat (poslední díl tuším sedmička).

Napiš ten dotaz do googlu a pak si něco vyber. Nevím proč by to za tebe měl dělat někdo jiný, když stejně nevíš co chceš

Pokud jde o civilní lítání bez velkého učení se, systémů atd, a přitom slušný výkon a vizuál (hlavně s extra doplňky) tak doporučuji AeroFly FS2, pokud to má být i VR, tak tenhle suverenně běží jak blesk.https://www.youtube.com/watchtady upotávka s placenou Netherland scenérií. Bacha jen ta scenérka stojí 35€, ale to je u leteckých simů normální, simulátor jako takový je jen engine, letadlo za 30-50€ scenérka letiště za 30-50€, scenérka nějaké oblasti kolem 30-50€osobně lítám v Prepar3D, počítač mě stál asi 120 tisíc všetně nějakých leteckých ovladačů, ale v doplňcích máím jistě dalšěích 120 tisíc

nevyšl by levnějc piloťák na něco malýho a zalítat si opravdu? nebo ho už máš taky :)?

Letová hodina mě v provozu vyjde na cca 2 koruny, můžu lítat letadlo jaké chci, kdy chci, za jakého počasí chci a kdekoli na světě chci. Takovou flexibilitu nemám, navíc když už bych vzlétnul, musím přistát, v simulátoru přistát nemusím ;)Piloťák by mě přišel odhaduju na podobné peníze, to by nebyl problém, ale1: musel bych se něco učit2: letová hodina bude stát mraky peněz3: mé nejoblíbenější letadlo existuje asi v 50 kusech a jedná se o přestavbu sériově vyráněného letadla, to bych se slušnou výbavou a slušném stavu mohl sehnat za čtvrt milionu a za přestavbu dát asi milion... v dolarech.Takže dost mimo mé možnosti, ale kvůli tomuhle mazlíkovi bych klidně ten piloťák udělal.http://flycasey.com/royal-turbine-duke/https://www.youtube.com/watch

ty jo - krasavec

Já teda hry moc nehraju, ale arkáda a simulátor jsou dva velmi odlišné druhy her, pokud vím. Co to vůbec hledáš? Něco jako zelený kulatý čtvereček barvy červené?