Arduino - tisk byte hodnot s textem

Jak vytisknout hodiny, minuty a sekundy (byte); text je (String). text = "Čas: " + hodina + " : " + minuta + " : " + sekunda; Serial.println(text);

Odpovědi na otázku

String thisString = String(13, HEX);

Díky, před byte hodnoty stačilo přidat String(hodina)...

JJ, ja myslel ze chces hex.Tak ci tak, vypisoval by som stringy postupne. Kazda operacia so stringami, pri spajani sa vzdy kopiruje do noveho pola v pameti.Pre rychlost bych to daval:Serial.print("Cas:");Serial.print(String(hodina));Serial.print(':');Serial.println(String(minuta));

Díky, s Arduinem Pro Mini ATMega328P 3.3V jsem začal dnes. Chci měřit napětí baterie v autě a posílat přes SigFox, modem Wisol už mám. Rozchodil jsem Watchdog timer v power down módu. Ještě vyzkoušet načtení analogové hodnoty a poslat přes modem na web cca každou hodinu.