Arduino - Serial Monitor nefunguje

Zdravíčko, zkouším tak různé blbinky s arduinem a najednou jsem zjistil, že mi nejde otevřít "Serial Monitor". Hodí mi to jakousi chybu. Nevíte čím by to mohlo být? Předem díky! :) https://pastebin.com/ZbqwCd1A

Odpovědi na otázku

Problém je zřejmě jméno tvojeho uživatelského účtu a následně jeho složka na disku - obsahuje znaky, se kterýma se Arduino IDE nedokáže vypořádat (konkrétně "ě" ve jménu Matěj). Zatímco na disku se složka opravdu jmenuje "Matěj", Arduino tento znak nezná a hledá místo toho otazník - "C:\Users\Mat?j Kubejka\.jssc\windows\jSSC-2.8_x86.dll" ..řešením může být změnit cestu uživatelského účtu (např. založit nový účet bez těchto znaků).

...samozřejmě jde změnit jen složka současného účtu bez vytváření nového. Návod se dá lehce vygooglit.