Arduino - definice char pole

Jak pro Arduino nadefinuji pole o 16ti znacích, do kterého pak budu zapisovat znaky ?char *pole[16];storage size of 'pole' isn't known

Odpovědi na otázku

char pole[16];

Ještě mi to hlásí:expected ';' before 'pole'Nemusí být v úvodu definovaná nějaká knihovna pro práci se stringy ?

Ještě doplňuji, že do pole uložím znaky pro modem např. "AT&0" a potřebuji řetězec ukončit "\r" a nulou ( na konci řetězce):pole[i] = 13;i++pole[i] = 0;Tohle mi taky moc nefunguje...if (pole.c_str() = nulptr) { //Nic k odeslání na modem } else { //Odešleme příkaz na modem sigfox.print(pole.c_str()); }

cha neni string.pole.c_str() neexistuje, pretoze je to pre pracu so stringomked mas definovane pole, tak ukazatel "pole" nebude mat nulovy pointer "nulptr"Taketo kusky kodu su k nicomu.