» Poradna » Programy

Ardamex keylogger

Zdravím, potřebovala bych poradit. Můj přítel si na mě nainstaloval do notebooku nějakou aplikaci - Ardamax Keylogger.. Dočetla jsem se na netu, že to zaznamenává podle stisku na klávesnici vše co napíšu. Tím pádem se přítel dostal k mému účtu na FB. Sám mi to při hádce řekl. Chtěla bych se zeptat, jestli to můžu nějak použít i já proti něj? Když mu veškeré informace přichází na jeho email. Předem díky.

Odpovědi na otázku

no tak použít se to dá vždy .... jen je otázka jestli to chceš řešit třeba na policii ... a nebo to využít kreativně - podstrčit mu nějaký informace,abys ho naštvala :D

Rozejdi se s ním. Pokud ti takhle výrazně vleze do tvého osobního soukromí teď, co bude dělat za pár let? Konec z minuty na minutu.Ale jinak platí, co už napsal někdo Pája výše, pokud ti za ztrácení času stojí, můžeš ho krásně vodit za nos, což je tak pro legraci, a pokud chceš, ano, dá se tohle v pohodě řešit i přes právníka a starosti by z toho kluk mohl mít velký. Ale i ty, což otázka, zda-li za to stojí a zda-li původně mnou napsané řešení - totiž poslat ho do háje - není nejlepší.Btw. doufám, že tohle píšeš z jiného než toho sledovaného počítače. :)

Chce to uplne inu poradnu.To neni problem IT, ale problem medziludskych vstahov.

K vyvolání toho keyloggeru potřebuješ klávesovou zkratku, kterou přítel mohl jakkoliv nastavit nebo změnit. A potom pravděpodobně i heslo.Další věc je, že keylogger ty logy, co odesílá na e-mail , ještě předtím někam ukládá.Takže stačí je v prohlížeči souborů (ideálně TOTAL Commander) najít podle jména toho keyloggeru. Budou ve skrytém adresáři. A v těch souborech najdeš i jeho hesla.