» Poradna » Notebooky

Archos 97b Titanium nejde zapnout

Dobrý den,mám k Vám prosbu. Před několika týdny jsem si koupila tablet Archos 97b Titanium. Fungoval celek rychle a dobře až do patka. V pátek jsem si ho dala do režimu spánku a pokoušela jsem si ho zapnout až dneska v úterý. Bohužel marně. Zkoušela jsem si ho dát na nabíječku nebo připojit k pc, ale neúspěšně. Je uplně mrvej. Nevíte, náhodou jak ho zapnout?Děkuji moc Lucie

Odpovědi na otázku

Tablety s Androidem mají režim spánku? To slyším prvně. Nicméně, pokud to náhodou nemá resetovací tlačítlo (někde na těle schované). Pokud ne a vámy zvolené postupy nepomáhají, hurá na reklamaci :)