» Poradna » Notebooky

Aptio Setup Utility - po zapnutí notebooku Asus

Ahoj,prosím o radu - mám 3 týdny nový notebook Asus X751SJ-TY006T a někdy se stane, že po zapnutí najede do Aptio Setup Utility. Tak dám uložit a exit, a teprve pak naběhne na přihlašovací obrazovku (ale trvá to trochu déle, než kdyby se zapnul normálně). Potom již notebook funguje bez problému. Nevíte, čím to může být a jak to opravit? Děkuju, Zuzka

Odpovědi na otázku

Díky za odpověď

Tak nejdřív zkuste ctrl+shift+esc a zakázat po spuštění.Pokud to nepomůže, zkuste to odinstalovat.