» Poradna » Ostatní

Apríl?

Dobrý den, je tahle zpráva jen aprílový žert, nebo je to fakt? http://goo.gl/r8V01r

Odpovědi na otázku

Je to FAKT - APRÍL.

Díky ;)

Tohle je tak megatrapný, že to nejni vhodný ani na apríla... tohle snad vyplodil Aštar Šeran když zahulil s Vlastou Plamínkem a cigánkou Jolandou

Člověk už se nestíhá orientovat v tom, co je pravda a co ne.. ;)

Zrovna Cnet by si nenechal líbit změněný font u znaku „Č“ :D . To si jenom někdo hrál s prohlížečem a přepsal několik textů :) . Ostatně si myslím, že celej Hlodač je jeden velkej přetrvávající apríl :D .

No jo... pan Hejl je taky jeden gigantickej Fail