» Poradna » Programy

AppRemover nefunguje

www.zive.cz ...

Nedalo mi to. V reakci na tento nádherný článek jem uvedený SW stáhl, zapnul Shadow Defender a pozorně sledoval, co se bude dít. Že po dobu mého testování se tento "povedený" SW přesně třikrát pokoušel přihlásit na své stránky - což mi FW promptně oznámil - by mi tak moc nevadilo (ale přesto jsem to zakázal). Ovšem když ani v jedné ze dvou možných variant nenalezl nic závadného (v té první opravdu nevím, co by asi tak měl oznámit, v té druhé bych snad ocenil, že se snažil najít "zbytky, nedostatky některých instalátorů apod.), ale když navíc v obou případech mi nabídl, že odinstaluje právě FW, poznal jsem, že SW tohoto typu je ten pravý a zaslzel jsem.
A šlo se do druhého kola.
Samozřejmě, že opět nic nenašel, ale poťouchle se zeptal, zda bych přece jen se nechtěl podívat, jestli „něco nesmrdí“ a já to udělal a věděl, že mi zcela neomylně opět nabídne, jak zatočí s mým FW. Stalo se, ale já byl rafinovanější.
Klidně jsem mu povolil, aby FW odinstaloval, nepovolil jsem pouze Restart (to tak, aby Shadow Defender ztratil nadvládu). SW doslova hekl překvapením, ale přesto jsem mu v třetím kole povolil, aby teda, když nedá jinak, hledal ta „svinstva a zbytky“ po nepovedených odinstalacích dál.
Našel a nabídl se, že je zničí – v seznamu nechyběl můj FW (dlouho a bez problémů používám PC Tool Firewall Plus), SW CyberDefender (kde ho vzal, nevím – nikdy na mém NB nebyl a nebude – Registry jsem okamžitě pečlivě prohlédl), Windows Defender od MS – tady jsem zase hekl já a nevěřil vlastním očím, byl tak od Softwin BitDefender Antivirus – to už jsem doslova „čuměl“ a měl kousek k šoku. To, že dokonce našel a doporučil ke zničení i G DATA Antivirus od Gdata Software AG, který vůbec neznám (to samozřejmě neznamená, že neexistuje, ale já ho neznám proto, že jsem ho nikdy neviděl a nikdy nepřitáhl na svůj NB), mne už pak ani nepřekvapilo.
Děkuji redakci za obrovský přínos a vyjadřuji svou obrovskou lítost všem, kteří tento SW – prakticky na doporučení redakce Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Jo a testoval jsem na WXP. W7 by se z toho asi pos.raly.

Náhodou mně funguje dobře, nenašel mi žádnou aplikaci na odinstalování.

Takže jinak. Titulek možná srozumitelný je. Pro toho či pro ty, kteří se potřebují těch informací zbavit, je dokonce ten nejsrozumitelnější. Pro mne ale není akceptovatelný, protože není můj. Redakce si dovolila něco, co se běžně nedělá. Totiž, že o změnu příspěvku, který je můj, musí požádat (vyhodit ho může vždy, ale měnit nesmí). Přístup, který redakce takto provozuje zcela běžně, je nechvalný. K tomuto threadu se dále nebudu vyjadřovat. Pouze si dovolím sledovat i nadále povrchní práci "testerů" a stejně tak si dovolím o výsledcích NEINFORMOVAT šáfredaktora, to totiž zavání či přímo smrdí udavačstvím a to nemám rád. Chci jen poukázat na nekvalitní práci zase formou jednoduchého příspěvku tak, aby byli informováni ostatní. To, že elévové to hned napadnou nicneříkajícím "kde je otázka", či jinými neplodnými a neodbornými kecy, mi docela vyhovuje.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 11.0.696.77

Redakce si dovolila to, na co vás přímo upozorňuje na stránce při vkládání tématu: „Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány.“

Nemám vůbec nic proti tématu, který jste napsal. Naopak jsem na to už upozornil šéfredaktora, aby zjistil, jak je možné, že autor článku má s aplikací jiné zkušenosti než vy. Ale pochopte prosím, že jsme v poradně – tohle není úplně volný prostor pro libovolnou diskuzi.