» Poradna » Ostatní

Apple watch

Dobrý den , chtěla bych se zeptat zda je možná z apple watch 3 poslouchat zdarma písničky? Jestli to jde tak jak na to?(mam airpody) Děkuji moc za odpoved😇

Odpovědi na otázku

muzes poslouchat co si tam ulozis nebo internetove radio treba no :D

a jak to tam mam uložit? přes co

nemám apple hudbu😕pouzivam ulož.to a pisnicky se mi ulozeji do splikace documents

stažené písničky musíš přidat do knihovny iTunes, pak to z toho iTunes jde nahrát do hodinek.

a jak?

To vážně neumíš hledat na internetu? Je plno návodů , stačí se zeptat Google. zkus :https://support.apple.com/cs-cz/guide/itunes/itns30... pak https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/07/21/nahrat-hudbu-d...

Proc to delat jednoduse, kdyz muzu vrazdit cas hledanim a stahovanim z ulozto...

Dost smutny, na airpody a watche mas a na predpaltny / koupi hudby za par supu ne :D

Nedelal bych to slozite. Pokud jsi student, tak si kup za 70kc/mesic Apple Music a nemusis stahovat hudbu z ulozta jak z doby kamene.