» Poradna » Mobily

Apple tv nelze nainstalovat

Zdravímna xiaomi mi tv stick lze instalovat apple tvale na mobil galaxy S8, také android 9 nelze a přitom je o dost výkonnější, chci se zeptat proč to nejde děkuji

Odpovědi na otázku

Možno je to tým, že je rozdiel medzi operačnými systémami Android TV a Android. Ale chápem že keď ľudia vidia v názve "Android", tak predpokladajú že je to to isté. Asi aj preto sa google rozhodol Android TV premenovať na Google TV...

Funguje len s určitými kompatibilnými zariadeniami,treba si pozrieť,či dotyčný mobil medzi podporované zariadenia patri,aplikácia obvykle okrem nativnych ios zariadení funguje na android smart tv a podobnych zariadeniach…..

Apple TV není podporováno na telefonech Android. Jen na vybraných Smart TV , Google TV / Android TV a konzolích. A samozřemě na zařízeních Apple.Můžeš zkusit přehrávání přes web. prohlížeč na stránce https://tv.apple.com/cz