Apple tv a podpora usb flash

Dobry den budu si kupovat apple tv https://m.alza.cz/apple-tv-2015-32gb-d51231... Ale nevim jestli podporuje usb flashky abych si mohl poustet videa a hudbu ci fotky.Ano musel bych to mit pres redukci na usb-c .Děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

Ne z lokalniho uloziste opravdu prehravat nejde a ani to takto nebylo nikdy koncipovano... vlastni fotky a videa z aplikace fotky, prehravani videa bud z internetu pomoci iTunes, TV+, Netflix, HBO Go atd. z lokalnich sitovych zdroju napr. pomoci Infuse, VLC, Plex, Emby atd...

USB-C port je urceny na vyvojarske ucely, cize z toho portu si nebudes nic pustat.

Děkuji za ujištění.

Pro prehravani je tam gigabitova sitova karta a .ac wifi