» Poradna » Notebooky

Apple PowerBook G4 Titanium

Dobrý deň, mám záujem predať vyššie uvedený notebook, mám k nemu originál nabíjačku, notebook je v dobrom stave, oderky od bežného používania, je to notebook po nemeckom dôchodcovi lekárovi, najnovší Mac OS aký tam dať ide, 512MB RAM, koľko by som tak zaň mohol pýtať? Vďaka.

Odpovědi na otázku

podívej se na Ebay a Aukro, za kolik se to prodává. Osobně bych doporučil aukci - např. to Aukro a nasadit nějakou rozumně nízkou cenu, za kterou bys to ještě byl ochoten nechat, kdyby přihodil jen jeden člověk.Ale jablíčkáři jsou obskurní cháska a leckdy jsou schopni vysolit za tyhle věci šílené prachy, takže když budeš mít štěstí, tak se v aukci poperou a ty dostaneš o dost víc, než je počáteční suma.Chce to samozřejmě pořádně nafotit a do aukce nalinkovat i nějakou fotogalerii + pořádně popsat stav.

Tak ten notebook je v celkom dobrom stave, na nabíjačke je ešte fólia, len je prasknutý kryt pri koncovke ale nebráni to ničomu, funguje v poriadku, MAC OS X je tam 10.4.11, baterka už veľa nevydrží ale je originál, jabĺčko svieti, jedna chyba je že tam nedrží jedna skrutka, ale neriešil som to, notebook bol prepastovany, má už VGA vstup, nie DVI ako staršie G4

No, krabice jako krabice, každopádně tohle jsou ukončené aukce, jak psal AIbert Winter prohledat historii aukra, ebay apod. a podle toho si zkusit nahodit cenu a čekat.

Jedine pro sberatele pokud je spickovem stavu jinak pro bezneho cloveka to ma hodnotu nula. Problem je, ze je to ciste nahoda nejakeho sberatele najit.Technicky se Apple na tyhle stroje s podporou "vykakal" temer hned jak presli na x86 a tim padem je pro realne pouzivani jen volba silene stara, nepodporovana verze OS X (se kterou treba nefunguje ani soucasny iTunes) a nebo tam dat nejaky jiny OS, ktery podporuje PPC. Moc jich neni a i tak to bude stary pomaly krap. Takze skutecne jedine pro sberatele, kdyz na takoveho narazis - bohuzel tohle neni nic extra unikatniho, takze zadnou zavratnou sumu necekej.