» Poradna » Mobily

Apple pay

Zdravím,chystám se do obchodu a chtěl bych zaplatit přes apple pay a vím, že částka půjde přes 500Kč.Bude se mě tedy telefon ptát na PIN kód?Nebo jak to funguje?Děkuji

Odpovědi na otázku

Nebude

nebude, všechny platby se ověří face ID/touch ID

Případně u Apple Watch stačí aby měly nastavený kód a zaplou kontrolu že jsou stále na ruce.

A v čem je problém to vyzkoušet ?Pro tebe to bude 50 na 50 a chvilka napětí ........ už se rozpouští ........,červení viz. výše, již vědí, že to bude bez PINu :).

Asi ho zapomněl a pak trapas na pokladně, kdyz nema cash a musí se zboží vracet...