» Poradna » TV, audio a video

Apple music- sekanie pri prehravani v Hi-Res kvalite

Ked v mobile hraje skladba vo vysokom rozliseni 24bit/192 KHz /Apple music/ tak mobil zacne hrat prerusovane az sa prehravanie zastavi. Cim to moze byt ked v inych sluzbach to ide dobre. Mam Samsung Galaxy 13.

Odpovědi na otázku

Mozna nedostatecna rychlost pripojeni? V takove kvalite ma jedna pisnicka par set MB (alespon v bezztratovym FLACu) a poustet to na telefonu je nesmysl.

Spíš přehrávačem v mobilu. Datový tok v HiRes je obrovský, osobně mám doma rekord-Queen Show must go on 577Mb.Takže...

Cez dobry DAC to nezmysel nie je.

Resit Hi-Res mimo nejakou spickovou domaci sestavu opravdu nema smysl kdyz se doted ani poradne neprokazalo, jestli clovek vubec slysi cokoliv nad 16/44.1.