» Poradna » Ostatní

Apple Music - 3 měsíční trial

Ahoj, rozhodl jsem se vyzkoušet 3 měsíční trial u Apple Music na Androidu. Problém hned nastává při zadání platební karty. V internetovým bankovnictví mám zakázaný internetový platby který si vždy můžu dočasně povolit. Když jsem zadával kreditku u Googlu na trial, tak mě to pustilo bez problému i se zapnutým limitem. U Apple Music mi to kartu nevezme a dojde mi SMS z banky že platba kartou byla zamítnuta kvůli nízkemu limitu. Takhle to vypadá že Apple chce strhávat peníze ihned a ne až po 3 měsícíh, nebo že to je super nabídka 4 měsíce za 5.99€. Jak to tedy je? btw. platím si Spotify a Apple Music chci jen vyzkoušet, kdyby někoho zaráželo proč chci Apple Music když mám android.

Odpovědi na otázku

Dobrý den,určitě by si Apple nic vzít neměl, sám jsem tento trial využil. Je však možné, že si tu sumu zablokuje, a pak následně pokud před vypršením zkušební lhůty tu službu zrušíte, tak ji znovu uvolní.

Funguje jako při rezervaci v hotelu, Apple na kartě dočasně (obvykle to bývá opravdu jen pár dní) zablokuje danou sumu, tedy 5,99 Euro, aby se ověřilo, že ke kartě je dostatečný počet prostředků k případnému následnému zaplacení služby.Je to zcela běžná praxe a Google jen z nějakého důvodu toto nevyžaduje.