» Poradna » Web a internet

Apple iTunes - nizozemský region

Zdravim, rad bych se podival na iTunes na film K3: Love Cruise z nizozemské produkce ale nechce se mi kupovat předražené DVD za bezmála 600 korun od polského překupníka. Říkal že dám šanci streamingu. Našel jsem tady https://film.nl/film/k3-love-cruise že je dostupný na iTunes. Založil jsem Apple ID v Českém regionu ale vyhledávač film vůbec nenašel a při pokusu změnit region na nizozemský aplikace odmítne českou platební kartu. Je tohle na VOD normální? Je nějaká možnost jak region změnit nebo kde jinde se k filmu dostat? Ještě jsem zkusil Google Play Movies ale stejný výsledek, aplikace hlásí nedostupnost

Odpovědi na otázku

Je to tak, nelze mít zvoleno Nizozemí a jako platební metodu mít CZ platební kartu.Změnit zemi u AppleID lze, ale má to své podmínky, například že na tom účtu bude nastavená platební metoda pro novou zemihttps://support.apple.com/cs-cz/HT201389Pro Nizozemí lze ale použít PayPal, předpokládám ale jen ověřeným účtem, a tam asi zase bude nejspíše problém se zemí. Upřímně ani nevím jak PayPal ověřuje účet, nejsem si ničeho vědomý a jednoho dne jsem viděl že je verifikovaný

Už jsem našel jiný server. https://www.streamz.be/streamz Nevím jestli je legální nebo pirátský ale stačila mu pouze free VPN při přihlášení a přehrávání už jede bez VPN. Sežral bez řečí i českou kartu. Abych tam měl EN nebo CZ titulky, to už bych asi chtěl moc ale aspon něco.Ten PayPal už jsem kdysi zkoušel u amerického Hulu a poznali že registrace je z Česka.