» Poradna » Mobily

Apple Iphone 8 sklo

Dobrý den, moc rád bych Vás poprosil o radu, hledám ochranné sklo na telefon Apple Iphone 8, potřebuji sklo, které by pokrylo celý mobil a mělo i rámečky (nejlépe černé) a ne jen displej. V internetových obchodech jsem si už alespoň 2 objednal, ale ani jedno nepokrylo celý telefon. Máte někdo nějaké ověřené, které používáte a víte, že pokryje celý telefon? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nemám s tím zkušenosti protože mi stačí sklo bez rámečku, ale stačilo do google napsat "iPhone 8 sklo s rámečkem" a možnosti ti to najde.https://www.applemix.cz/tvrzene-sklo-tempered-gla...

Preco myslis, ze mu nikto nepisal, proste nech si kupi.